WORLD Of MAGiC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


СВЕТЪТ НА МАГИЯТА
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Салидора Дарк
OUR BOSS, Minister of Magic
OUR BOSS, Minister of Magic
Салидора Дарк


Брой мнения : 174
Join date : 07.09.2009
Age : 40

КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА   КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА EmptyПон Сеп 07, 2009 11:15 pm

Кабинате на Салидора Дарк!
Върнете се в началото Go down
https://world-of-magic.bulgarianforum.net
Салидора Дарк
OUR BOSS, Minister of Magic
OUR BOSS, Minister of Magic
Салидора Дарк


Брой мнения : 174
Join date : 07.09.2009
Age : 40

КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА   КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА EmptyВто Сеп 08, 2009 1:13 am

Седях си в офиса и разглеждах биографията, която едно момиче ми бе пратило. Казваше се Амарилис Моралес и кандидатсваше за управител на Отдел Мистерии. Бях уволнила старият и се нуждаех от нов. Доста хора се интересуваха от длъжността, беше добре платена, а и интересна. Преди години дори аз работех там. Вчера бях повикала Амарилис и още няколко кандидата за интервю. Тя ми хареса най-много и днес я поканих в кабинета си. За да и съобща новината, че е одобрена и получава работата.
Върнете се в началото Go down
https://world-of-magic.bulgarianforum.net
Фелисити Блек
Заместник министър, държи магазин за домашни любимци
Фелисити Блек


Брой мнения : 9
Join date : 08.09.2009
Age : 28
Местожителство : Between the flowers...

КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА   КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА EmptyСря Сеп 09, 2009 12:19 am

Исках да стана заместник-министър и затова се отправих към Министерството на Магията. Бях питала къде да намеря министъра. Отговориха ми, че е на първия етаж.
Застанах пред врата, на която пишеше "Министър на магията" и приемните часове. Бях дошла в един от тях, така че не трябваше да има проблем. Нервно почуках на вратата. Женски глас ми отвърна "Влез!" и веднага отворих вратата.
Стаята беше голяма. Имаше широк прозорец срещу вратата, едно бюро пред прозореца, камина, вляво от бюрото и цветя в саксии навсякъде.
-Добър ден. - поздравих жената с треперещ глас.
-Здравейте! - отвърна ми тя весела. - За какво сте дошли тук?
-Искам да кандидаствам за заместник-министър. Също и за магазинер на улица "Диагон - Али". На 19 години съм и се казвам Фелисити Блек. - на един дъх казах всичко това и зачаках отговор от министъра.
-Какъв магазин искате да държите?
-За домашни любимци. - отговорих, все по-нервна. Жената се замисли. Увивах пръст около края на блузата ми, очаквайки решението на министъра на магията.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Салидора Дарк
OUR BOSS, Minister of Magic
OUR BOSS, Minister of Magic
Салидора Дарк


Брой мнения : 174
Join date : 07.09.2009
Age : 40

КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА   КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА EmptyСря Сеп 09, 2009 1:08 am

Днес дойде едно момиче което искаше да стане зам.министър. Толкова спешно търсех човек за тази длъжност, но нещото което ме учуди е че искаше да държи магазина за домешни любимци, работите бяха коренно различни, но явно беше любителка на животните.Беше доста млада и сигурно другите щяха да кажат, че е твърде млада за заместни министър, но аз не мислех така, все пак само на двайсет и три станах министър. Тя беше доста нервна аз и се усмихнах и и казах:
-Получаваш работата!Офисът ти е до моят, обзаведи го както си искаш, а магазина за домашни любимци знаеш къде е, засега е затворен, трябва да се оправиш с няколко неща преди да го отвориш- да го обзаведеш и да си намериш животни, аз мога да ти помогна ако искаш.- обясних й аз.
Върнете се в началото Go down
https://world-of-magic.bulgarianforum.net
Салидора Дарк
OUR BOSS, Minister of Magic
OUR BOSS, Minister of Magic
Салидора Дарк


Брой мнения : 174
Join date : 07.09.2009
Age : 40

КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА   КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА EmptyСъб Сеп 12, 2009 7:54 pm

-Аз може ли да те наричам Мари? В името ти посредата има Мари.
-Да, разбира се.
-Добре сега по работа, първата ти задача е в зала с пророчествата! Има едно много важно пророчество на рафт №73, една гадателка имала видение свързано с това пророчество. Ти трабва да го откриеш, но предопреждавам те на рафт 73 има точно 1000 пророчества и не искам нито едно от тях да бъде повредено или унищожено!
-Но как да разбера кое е въпросното пророчество?
-Ти какво? Очакваш да ти кажа точното място и на кой точно човек е ли? Ако го знаех просто да съм отишла и да съм си го взела! Тук нещата не са толкова лесни.-обясних й аз учудена от очакванията на това момиче, въздъхнах, от както аз не съм управител на отдел мистарии се наложи да сменяме оправителя 5 пъти.
-Какво чакаш още, действай!
-Няма ли поне малко информация?
-"Нама ли поне малко информация?", гадателката каза само че е получила видение с това пророчество, то може да има да ни каже нещо важно, а може и някой друг да се стреми да вземе пророчеството, но също може и да е само заблуда или грешка, ти трябва да провериш.
Бях много изнервена, не трябваше да си го изкарвам на нея, но нещото, което ме тревожеше бе, че на този рафт се намираше моето собствено пророчество.
Върнете се в началото Go down
https://world-of-magic.bulgarianforum.net
Белатрикс Даркскай
Управител на Аврорите, Държи магазин за куидич
Белатрикс Даркскай


Брой мнения : 3
Join date : 13.09.2009

КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА   КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА EmptyПон Сеп 14, 2009 5:56 am

Бях дошла в министерството да поискам работа от министъра. Изчетох внимателно бележката с приемното и време и погледнах часовника си. Имаше 10 минути преди да започне почивката и. Почуках плахо на вратата. Отвътре се чу приветлив глас:
- Влез!
Влязох и се приближих към министъра. "Я, колко странно! Тя е момиче!"- помислих си аз. С любопитство я огледах. Усетих се, че не е много учтиво да стоя и да я зяпам баз да казвам нищо. Притеснено казах:
- Ъъъ! Здравейте! Идвам да разбера решението ви дали мога да приема работата за управител на отдел "Аврори" и да държа магазин за метли на Диагон- Али. Тя кимна сериозно и ми предложи да седна. Плахо седнах на стола и я погледнах очакващо:
Тя се усмихна:
- Е поздравления! Приета си и за двете места!
Замалко да подскоча от радост. Станах с широка усмивка и и подадох ръка за довиждане. Тя я пое и каза:
- Офисът ти се намира...
П.П. Оставям на вас г- це министър да продължите, защото незнам дали ще имам отделен кабинет или ще съм в общия на Аврорите...
Върнете се в началото Go down
Салидора Дарк
OUR BOSS, Minister of Magic
OUR BOSS, Minister of Magic
Салидора Дарк


Брой мнения : 174
Join date : 07.09.2009
Age : 40

КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА   КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА EmptyПон Сеп 14, 2009 7:50 am

-Офисът ти се намира, там където са останалите офиси на управителите на отделите, на първия етаж, но можеш и да работиш и при другите аврори.-предният министър не разчиташе много да аврорите, някак си им нямаше доверие, но аз отделях особено внимание на аврорите и това момиче ми се струваше достойно за длъжноста, а и беше метаморфмаг, което още повече помагаше на работата й. Само, че осещах, че криеше нещо, но пък и аз си имах моите тайни. Ако стане по-подозрителна, щях да проверя какво е, владеех перфектно легилимантиката и дори доста добри оклуманти не са оспявали да се предпазят от мен.
-А за магазина?-прекъсна унесът ми момичето.
-О, да, ами на диагон али има едно свободно помещение, обзаведи си го и започвай работа!
-Добре довиждане.
Върнете се в началото Go down
https://world-of-magic.bulgarianforum.net
Аркадия Мари Ел'Франсес
OUR BOSS, Главен Съветник на Министъра, държи магазина за пръчки и бижута, редактор на весника,
OUR BOSS, Главен Съветник на Министъра, държи магазина за пръчки и бижута, редактор на весника,
Аркадия Мари Ел'Франсес


Брой мнения : 175
Join date : 08.11.2009
Местожителство : Miami, Florida

КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА   КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА EmptyСря Ное 11, 2009 11:23 pm

АРКАДИЯ ПОЛУЧИ НОВО СЪОБЩЕНИЕ НА ТЕЛЕФОНА.ПРИЯТНАТА МУЗИЧКА ОГЛАСИ ЦЯЛАТА ЗАЛА.МИНСТЪРА НА МАГИЯТА Я ВИКАШЕ В КАБИНЕТА.ТЯ ВЗЕ ПАПКАТА СИ И СЕ КАЧИ НА АСАНСЬОРА, КОИТО ЗА СЕКУНДИ БЕШЕ НА ПЪРВИЯ ЕТАЖ.ТЯ С БАВНА И ГРАЦИОЗНА ПОХОДКА ИЗМИНА РАЗТОЯНИЕТО ДО КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРКАТА И ПОЧУКА НА ВРАТАТА.
-ВЛЕЗ!-ЧУ СЕ ГЛАС ОТ ВЪТРЕ.АРИЯ ВЕДНАГА РАЗПОЗНА ГЛАСА НА МИНИСТЪРА И ОТВОРИ ЛЕКО ВРАТАТА.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА   КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА Empty

Върнете се в началото Go down
 
КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
WORLD Of MAGiC :: ***THE WORLD Of MAGiC*** :: МИНИСТЕРСТВОТО НА МАГИЯТА :: Първи етаж-
Идете на: