WORLD Of MAGiC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


СВЕТЪТ НА МАГИЯТА
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Магазинът за пръчки на Оливандер!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Салидора Дарк
OUR BOSS, Minister of Magic
OUR BOSS, Minister of Magic
Салидора Дарк


Брой мнения : 174
Join date : 07.09.2009
Age : 40

Магазинът за пръчки на Оливандер! Empty
ПисанеЗаглавие: Магазинът за пръчки на Оливандер!   Магазинът за пръчки на Оливандер! EmptyПон Сеп 07, 2009 5:31 pm

Това е мястото от където можете да си купите пръчки!
Върнете се в началото Go down
https://world-of-magic.bulgarianforum.net
Аркадия Мари Ел'Франсес
OUR BOSS, Главен Съветник на Министъра, държи магазина за пръчки и бижута, редактор на весника,
OUR BOSS, Главен Съветник на Министъра, държи магазина за пръчки и бижута, редактор на весника,
Аркадия Мари Ел'Франсес


Брой мнения : 175
Join date : 08.11.2009
Местожителство : Miami, Florida

Магазинът за пръчки на Оливандер! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазинът за пръчки на Оливандер!   Магазинът за пръчки на Оливандер! EmptyПон Ное 09, 2009 6:25 am

Този магазин е моя собственост.Той е завещан от дядо ми по майчина линия, който е бил някога най-великия продавач на пръчки.Едно време той ме учеше как да разбирам коя пръчка на кого подхожда най-добре и кака да ги подбирам, затова сега и аз като него съм експерт.
Върнете се в началото Go down
Аркадия Мари Ел'Франсес
OUR BOSS, Главен Съветник на Министъра, държи магазина за пръчки и бижута, редактор на весника,
OUR BOSS, Главен Съветник на Министъра, държи магазина за пръчки и бижута, редактор на весника,
Аркадия Мари Ел'Франсес


Брой мнения : 175
Join date : 08.11.2009
Местожителство : Miami, Florida

Магазинът за пръчки на Оливандер! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазинът за пръчки на Оливандер!   Магазинът за пръчки на Оливандер! EmptyПон Ное 09, 2009 6:27 am

Какви са вашите изисквания:

1.Съставки от дървото:
Бодлива зеленика
бор
дъб
бук
черешово дърво
глог
палисандрово дърво
ясен
габрово дърво
джел
върба
махагон
тис
абанос
явор

2.Еластичност на пръчките
неогаваема
много еластична
еластична
пластична
извита
гъвкава

3.Размер на пръчката
17, 7
21
22, 5
23, 5
25, 5
27, 5
30, 5
34
40

4.Сърцевина

косъм от вийла
косъм от еднорог
перо от феникс
сърцеструна от дракон
Върнете се в началото Go down
Аркадия Мари Ел'Франсес
OUR BOSS, Главен Съветник на Министъра, държи магазина за пръчки и бижута, редактор на весника,
OUR BOSS, Главен Съветник на Министъра, държи магазина за пръчки и бижута, редактор на весника,
Аркадия Мари Ел'Франсес


Брой мнения : 175
Join date : 08.11.2009
Местожителство : Miami, Florida

Магазинът за пръчки на Оливандер! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазинът за пръчки на Оливандер!   Магазинът за пръчки на Оливандер! EmptyПон Ное 09, 2009 6:32 am

-ИЗВИНЯВАМ СЕ ЗА НЕУДОБСТВОТО, НО СЛЕДВАЩАТА СЕДМИЦА ЩЕ НИ ДОКАРАТ СПЕЦОАЛНИТЕ ПРЪЧКИ.-наложи се да кажи Арси на един от клиентите си.Тя тъкмо отваряше магазина и не беше заредила от специалните пръчки, за които я питат само специални хора.
Мъжът направи физиономия на Ария и излезе наперено, а тя продължи да подрежда току що доставените и магически пръчки по високите равтове.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Анимир Рузвелт
Управител на магзина за метли и магазина Качествени стоки, на ниски цени!!
Джеймс Анимир Рузвелт


Брой мнения : 40
Join date : 12.11.2009
Age : 37
Местожителство : Las Vegas, Nevada

Магазинът за пръчки на Оливандер! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазинът за пръчки на Оливандер!   Магазинът за пръчки на Оливандер! EmptyЧет Ное 12, 2009 2:50 am

[-Добър ден. Търся си пръчка с размери 30,5 сърцевина от перо от феникс, от габрово дърво, угаваема и нечуплива. колко ще струва?
Върнете се в началото Go down
Аркадия Мари Ел'Франсес
OUR BOSS, Главен Съветник на Министъра, държи магазина за пръчки и бижута, редактор на весника,
OUR BOSS, Главен Съветник на Министъра, държи магазина за пръчки и бижута, редактор на весника,
Аркадия Мари Ел'Франсес


Брой мнения : 175
Join date : 08.11.2009
Местожителство : Miami, Florida

Магазинът за пръчки на Оливандер! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазинът за пръчки на Оливандер!   Магазинът за пръчки на Оливандер! EmptyЧет Ное 12, 2009 3:03 am

ЗВЪНЧЕТО НА ВРАТАТА ИЗВЪНЯ.БЕШЕ ВИСОК, СТРОЕН МЪЖ С СИНИ ОЧИ И ПОЛУЗАКОПЧАНА РИЗА.ТОЙ МЕ ОГЛЕДА ОТ ПЕТИТЕ ДО ГЛАВАТА УСМИХНА СЕ И КАЗА.
-ДОБЪР ДЕН-ГЛАСЪТ МУ ИЗВЪНЯ В УЧИТЕ МИ.-ТЪРСЯ СИ ПРЪЧКА С ........-ГОСПОДИНЪТ СИ КАЗА ИЗИСКВАНИЯТА И ОТНОВО МЕ ПОГЛЕДНА.
АЗ СЕ КАЧУХ НА ЕДНА НЕМНОГО ВИСОКА МЕТАЛНА СТЪЛБА И ИЗВАДИХ ЕДНА ДЪЛГА КУТИЯ.НА ЕТИКЕТА И ПИШЕШЕ:

НЕУГАВАЕМА, ПЕРО ОТ ФЕНИК, СПЕЦИАЛНА ПРЕРАБОТНА ОТ ГАБРОВО ДЪРВО, НЕЧИПЛИВА И УГАВАЕМА.
ДА ТОВА Е...КАЗАХ СИ АЗ И СЛЯЗОХ ОТ СТЪЛБАТА.ПРЕЗ ЦЯЛОТО ВРЕМЕ УСЕЩАХ ЗАБИТИЯ ПОГЛЕД НА ГОСПОДИНА В МЕН.
-ЗАПОВЯДАЙТЕ.МОЖЕ ДА Я ПРОБРАТЕ-КАЗАХ АЗ С ЛЕКА УСМИВКА.ТОЙ ВЗЕ ПЪЧКАТА ПОДХВЪРЛИ Я, ПРОБВА ДАЛИ СЕ УГЪВА И КАЗАС МЕКИЯ СИ ГЛАС.
-НЯМА НУЖДА.КОЛКО?
-500ГАЛЕОНА.-ТОЙ МЕ ПОГЛЕДНА УЧУДЕНО.-ТОВА Е, ПО ВАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ.
Върнете се в началото Go down
Джеймс Анимир Рузвелт
Управител на магзина за метли и магазина Качествени стоки, на ниски цени!!
Джеймс Анимир Рузвелт


Брой мнения : 40
Join date : 12.11.2009
Age : 37
Местожителство : Las Vegas, Nevada

Магазинът за пръчки на Оливандер! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазинът за пръчки на Оливандер!   Магазинът за пръчки на Оливандер! EmptyЧет Ное 12, 2009 3:12 am

Продавачката беше много мила с мен.Тя излуша внимателно изискванията ми и ми донесе точно такава пръчка.След като ми каза цената аз се замислих.
-Красива си-казах тихо едновременно и за продавачката и за пръчката.
-Моля, казахте ли нещо...-попита тя
- Не....ами нищо копувам я.Има сделка!
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Магазинът за пръчки на Оливандер! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Магазинът за пръчки на Оливандер!   Магазинът за пръчки на Оливандер! Empty

Върнете се в началото Go down
 
Магазинът за пръчки на Оливандер!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» МАГАЗИНЪТ ЗА БИЖУТА
» Магазинът на Мадам Молкин

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
WORLD Of MAGiC :: ***THE WORLD Of MAGiC*** :: ДИАГОН-АЛИ-
Идете на: