WORLD Of MAGiC
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


СВЕТЪТ НА МАГИЯТА
 
ИндексPortalТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Кабинета на заместник министъра

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
Салидора Дарк
OUR BOSS, Minister of Magic
OUR BOSS, Minister of Magic
Салидора Дарк


Брой мнения : 174
Join date : 07.09.2009
Age : 40

Кабинета на заместник министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Кабинета на заместник министъра   Кабинета на заместник министъра EmptyВто Сеп 08, 2009 10:56 pm

...
Върнете се в началото Go down
https://world-of-magic.bulgarianforum.net
Фелисити Блек
Заместник министър, държи магазин за домашни любимци
Фелисити Блек


Брой мнения : 9
Join date : 08.09.2009
Age : 28
Местожителство : Between the flowers...

Кабинета на заместник министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на заместник министъра   Кабинета на заместник министъра EmptyСря Сеп 09, 2009 6:02 pm

Кабинета на заместник министъра Luxury_Mountain_Estates_Luxury_M-4

Това беше нещо като приемна за кабинета на Фелисити. Срещу дивана имаше врата, през която се влизаше в кабинета. Вътре м него всичко беше дървено. На стените имаше тапети, прекрасни тапети. Срещу вратата се намираше бюрото, зад което беше прозореца. Пред него имаше жълти завеси. Целият под беше в килим, пак жълт. Имаше няколко саксии с палми в стаята. На стената, коята беше вляво от вратата, имаше рафтове, където Фелисити слагаше документите. След рафтовете имаше картина, на която бе нарисуван залез над морето. На отсрещната стена имаше няколко картини - на една планина, на коте и на езеро.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Фелисити Блек
Заместник министър, държи магазин за домашни любимци
Фелисити Блек


Брой мнения : 9
Join date : 08.09.2009
Age : 28
Местожителство : Between the flowers...

Кабинета на заместник министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на заместник министъра   Кабинета на заместник министъра EmptyЧет Сеп 24, 2009 5:05 pm

Беше почти обяд и усетих вълчи глад. Имах ужасно много работа, но трябваше да изляза да хапна нещо. Подредих си бюрото, токо че да няма листове навсякъде, и отидох до закачалката. Облякох си палтото, понеже навън вече беше есен и студено. Взех си чантата от стола до закачалката и излязох навън.

Кабинета на заместник министъра ProjectRunway4

По коридорите срещнах доста колеги, които обаче все още не познавах. Не ми беше до запознанства точно днес. Въпреки слънчевото време навън, чуруликащите птички и разноцветните дървета, моето настроение бе доста мрачно. Не ми се правеше нищо, не ми се работеше. Исках просто да се потопя във ваната вкъщи и да стоя там с часове. Но това щеше да се случи чак след още шест часа изморителна работа. *туп* Някаква папка падна пред краката ми. Бях се блъснала в някого. Без да погледна човека, веднага се наведох да му, или й, помогна да си събере документите.
-Ох, извинете, много съжалявам! - казах аз и се изправих, за да подам листовете пергамент на човека. Беше мъж, който изглеждаше доста добре. Беше високичък, слаб, със сръвнително къса тъмноруса коса и кафяво-зелени очи. Гледах го и не продумвах. Гласът му ме сепна.
-Няма нищо, на всеки се случва! - отвърна ми той с прекрасен и мелодичен глас, придружен с ослепителна усмивка. Да не би да беше вампир?! Разсмях се на глупавите си разсъждения и се представих:
-Аз съм Фелисити Блек, новият заместник-министър.
-Хм, доста сте млада... Казвам се Джон и работя като главен съветник на министъра. - представи се той и пак се усмихна.
-Мхм, добре. Имате ли свободно време? Сега? - срамежливо попитах и зачаках отговор. Мъжът се замисли и след това ми отговори.
-Ами да. Ако искате може да отидем на обяд? - разбира се, аз се съгласих. Двамата тръгнахме към партера, откъдето щяхме да излезем в Лондон.
Върнете се в началото Go down
http://the-earth.forumotion.com/index.htm
Sponsored content





Кабинета на заместник министъра Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Кабинета на заместник министъра   Кабинета на заместник министъра Empty

Върнете се в началото Go down
 
Кабинета на заместник министъра
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» КАБИНЕТА НА МИНИСТЪРА НА МАГИЯТА
» Кабинета на младшия Съветника на Министъра
» Кабинета на Главния Съветника на Министъра
» Кабинета на управитела на отдел Мистерии
» ВАЖНИ СЪОБЩЕНИЯ ОТ МИНИСТЪРА!!!

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
WORLD Of MAGiC :: ***THE WORLD Of MAGiC*** :: МИНИСТЕРСТВОТО НА МАГИЯТА :: Първи етаж-
Идете на: